Žně
olej, plátno, 55 x 69 cm, sign. LD Slavík, rám
ID: 72
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:11
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
ID: 72