Květiny
olej, sololit, 35 x 32 cm, sign. PD Paula Lützenberger, rám
ID: 70
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:18
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
ID: 70