Rybník Roblín
olej, plátno, 1918, 114 x 120 cm, sign. PD Petr Jaroš 1918, rám
ID: 54
Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:14
Current price: 42.000 CZK (1.750 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
ID: 54