Břízy u pole
olej, lepenka, 49 x 64 cm, sign. PD, rám
ID: 48
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:47
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
ID: 48
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)