Hryzely
olej, lepenka, 24,4 x 35 cm, sign. PD J. Šimůnek, rám
ID: 288
Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:47
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
ID: 288