Balt
olej, lepenka, 49 x 66 cm, sign. PD Jaroslav Votruba, rám
žák prof. J. Schikanedra a J. Preislera na VŠUP v Praze
ID: 281
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:40
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)