Kravské spřežení
olej, plátno, 62 x 92 cm, sign. PD Neugbauer, rám
ID: 279
Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:44
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
ID: 279