Hrad Veveří
olej, lepenka, 58 x 48,5 cm, sign. LD, rám
ID: 277
Vyvolávací cena: 1.520 CZK (64 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:39
Aktuální cena: 1.520 CZK (64 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
ID: 277