Jaro
olej, lepenka, 49 x 63 cm, sign. PD V. Stein, rám
ID: 265
Auction price: 1.120 CZK (47 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 19:24
Current price: 1.120 CZK (47 €)
Last auctioneer: ID2**2 History of bids
ID: 265