Jaro
olej, lepenka, 49 x 63 cm, sign. PD V. Stein, rám
ID: 265
Vyvolávací cena: 1.120 CZK (47 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:24
Aktuální cena: 1.120 CZK (47 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
ID: 265