Pavlače v Domažlicích
akvarel, papír, 1939, 36 x 28 cm, sign. LD Kuneš , rám
ID: 262
Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:21
Aktuální cena: 960 CZK (40 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
ID: 262
Aktuální cena: 960 CZK (40 €)