Žně nad Kačákem
olej, lepenka, 27 x 34 cm, sign. PD K. Fišera, rám
ID: 246
Vyvolávací cena: 640 CZK (27 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:05
Aktuální cena: 640 CZK (27 €)
ID: 246
Aktuální cena: 640 CZK (27 €)