Venkovská žena
olej, překližka, 25 x 18,5 cm, sign. PD V. Voroncov, rám
ID: 245
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:04
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
ID: 245