Hradčany
olej, plátno, 66 x 93 cm, sign. PD J. Holeček, rám
ID: 241
Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:00
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
ID: 241