Břízy
olej, plátno, 100 x 80 cm, sign. PD S. G. Maran, rám
ID: 240
Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:02
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
ID: 240