Kožlí u Neratovic
olej, lepenka, 46,5 x 58,5 cm, sign. PD V. Stein, rám
ID: 239
Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 19:01
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
ID: 239