Kožlí u Neratovic
olej, lepenka, 46,5 x 58,5 cm, sign. PD V. Stein, rám
ID: 239
Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:01
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
ID: 239