Oráč
olej, plátno, 60 x 83 cm, sign.PD , rám
ID: 230
Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:49
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
ID: 230