Jezero
olej, plátno, 47 x 66 cm, rám
ID: 225
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:44
Current price: 2.100 CZK (88 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
olej, plátno, 47 x 66 cm, rám
ID: 225