Chalupy v zimě
olej, plátno, 64 x 74 cm, sign. LD Leoš Soběský, rám, plátno protrženo
ID: 223
Auction price: 960 CZK (40 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:42
Current price: 960 CZK (40 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
ID: 223
Auction price: 960 CZK (40 €)
Current price: 960 CZK (40 €)