Cesta v horách
olej, plátno, 51 x 70 cm, sign. PD V. Stein, rám, dílo vypadává z rámu
ID: 220
Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:39
Aktuální cena: 960 CZK (40 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
ID: 220
Aktuální cena: 960 CZK (40 €)