Údolí sv. Petra
olej, plátno, 1946, 49 x 65 cm, sign. LD B. Vohánková 1946, rám
soukromá studia u malíře krajin V. Březiny, akad. Collarossi v Paříži; působení v Mladé Boleslavi
ID: 197
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:16
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu