Les
olej, plátno, 65 x 49 cm, sign. LD B. Vohánková, rám
ID: 196
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:15
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Last auctioneer: ID5**1 History of bids
ID: 196