Rybářská vesnice
olej, plátno, 46,5 x 71 cm, sign. PD nečitelně, rám
ID: 192
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:11
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
ID: 192