Rybářská vesnice
olej, plátno, 46,5 x 71 cm, sign. PD nečitelně, rám
ID: 192
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:11
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
ID: 192