Pohled na Bakov
olej, dřevo, 49 x 64,5 cm, sign. LD Livora, rám
ID: 189
Auction price: 2.400 CZK (100 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:08
Current price: 2.400 CZK (100 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
ID: 189