olej, lepenka, 31 x 41 cm, sign. PD, rám
ID: 175
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:54
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
ID: 175
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)