Cesta v Borkách
olej, plátno, 95 x 100 cm, sign. PD, rám
ID: 165
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:44
Current price: 2.100 CZK (88 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
ID: 165