Cesta v Borkách
olej, plátno, 95 x 100 cm, sign. PD, rám
ID: 165
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:44
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
ID: 165