Labská krajina
olej, plátno, 58 x 79 cm, sign. vzadu Zdeněk Rykr, rám
studium na FF UK, výtvarně samouk, jako host vystavoval s Tvrdošíjnými
ID: 161
Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:40
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)