Špýchar v Hlavenci
olej, plátno, 40 x 57 cm, sign. LD Olexa, rám
ID: 145
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:24
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
ID: 145