Skalnaté pobřeží U Sozopoli
olej, plátno, 48 x 60 cm, sign. PD G. Christov, rám, zkrakelováno
ID: 142
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:21
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu