Kytice s šeříkem
olej, plátno, 83 x 60,5 cm, sign. PD a PN Josef Zamazal, rám, vzadu štítky s popisem
ID: 131
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:22
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids