Kytice s šeříkem
olej, plátno, 83 x 60,5 cm, sign. PD a PN Josef Zamazal, rám, vzadu štítky s popisem
žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.
ID: 131
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:22
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu