Hradčany
akvarel, papír, 1940, 42 x 77 cm, sign. LD Oskar Schmidt, rám
ID: 128
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:07
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
ID: 128