Hradčany
akvarel, papír, 1940, 42 x 77 cm, sign. LD Oskar Schmidt, rám
ID: 128
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:07
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
ID: 128