Slavnost v Dubrovníku
olej, plátno, 40 x 50 cm, rám
ID: 108
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:14
Current price: 16.000 CZK (667 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
olej, plátno, 40 x 50 cm, rám
ID: 108