Kytice lučních kvítí
olej, lepenka, 1940, 40 x 50 cm, sign.PD J. Heřman 40, rám
ID: 35
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:34
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
ID: 35