Břízy u pole
olej, lepenka, 49 x 64 cm, sign. PD, rám
ID: 48
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:47
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
ID: 48
Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)