Motiv z Podkarpatské Rusi
olej, plátno, 45 x 68 cm, sign. PD, rám
ID: 27
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:26
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
ID: 27