olej, plátno, 134 x 150 cm, sign. LD, rám, plátno odchlípnuto, zničeno, odřeno a zvlněno
ID: 132
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:26
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu