Návrat z vinice
olej, plátno, 1870, 125 x 98 cm, sign. PD Eugen Hodak, rám
ID: 136
Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:30
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
ID: 136