Květinářka
olej, plátno, 85 x 59 cm, rám
ID: 46
Auction price: 20.000 CZK (834 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:45
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
olej, plátno, 85 x 59 cm, rám
ID: 46