Žně
olej, plátno, 68 x 97,5 cm, sign. PD O. Vlach, rám
ID: 74
Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:28
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
ID: 74