Anežka
olej, plátno, 1969, 71 x 60 cm, sign. vzadu O. Tlustoš 69, lišta
ID: 987
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:08
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
ID: 987