Domy
olej, plátno, 1966, 59 x 76 cm, sign. PD, klínový rám, místy díry v plátně
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 811
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 13:12
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids