Domy
olej, plátno, 1966, 59 x 76 cm, sign. PD, klínový rám, místy díry v plátně
ID: 811
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:12
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu