Zátiší s melounem
fix, papír, 16,5 x 12 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti Václava Junka
ID: 804
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:05
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
ID: 804
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)