Kořalka
litografie, 39 x 28,5 cm, sign. DU Michal, č. 48/81
žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
ID: 760
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:21
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)