Ex libris Michal, Ex libris Jiří Kačer
1x litografie, 1x linoryt, 20 x 14,5; 9 x 8 cm, sign. PD Michal
žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
ID: 759
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:20
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)